Apie mus

Mūsų istorija

UAB „Plieno kalvė“ buvo įkurta 2005 metais. Susibūrus į grupę keliems kalviams ir suvirintojams, pavyko įkurti kalvystės ir metalo gaminių dirbtuves. Veikla buvo pradėta ankštose patalpose, su minimalia darbo įranga, bet nuoseklaus ir įtempto darbo dėka pavyko suburti profesionalių dizainerių, kalvių ir suvirintojų komandą, praplėsti gamybines patalpas ir įsigyti visą reikalingą irangą. Pradėję nuo mažų darbų dabar įmonėje dirbantys darbuotojai geba kurti ir gaminti aukšto meninio lygio, bei aukštos kokybės gaminius. Per savo veiklos metus įmonė atliko daug darbų ne tik Lietuvoje bet ir daugelyje užsienio šalių. UAB „Plieno kalvė“ ir toliau pasiryžusi plėsti savo veiklą ir stebinti klientus naujais gaminiais bei idėjomis.

Meninės kalvystės darbai

Pagrindinė įmonės veikla – meninės kalvystės darbai. Kuriame įvairius meninius projektus, nuo ranka pieštų eskizų iki detalių konstrukcinių brėžinių. Ištobuliname klientų idėjas, siūlome savo variantus, patariame, konsultuojame. Bendradarbiaujame su architektais, dizaineriais, dailininkais, staliais, skulptoriais, stiklininkais ir kitų sričių specialistais, kuriems aktualios mūsų paslaugos. Atliekame montavimo darbus visoje Lietuvoje ir užsienyje. Susipažinti su mūsų atliktais darbais galite čia.

Modernūs ir nestandartiniai metalo darbai

Įmonėje dirbantys specialistai taip pat kuria ir geba atlikti įvairius nestandartinius ir modernius metalo darbus. Jei reikalingi sudėtingi, nestandartiniai, meniniai  sprendimai – tai mūsų specializacija. Projektuojame ir gaminame modernias laiptines, turėklus, šviestuvus, baldus ir kitus interjero, bei eksterjero gaminius. Dalyvaujame įvairiuose projektuose, įrengiat visuomenines bei individualias patalpas. Mūsų atliktus darbus galite pažiūrėti čia.

Autoriniai darbai

UAB “Plieno kalvė” – tai grupė profesionalių, menišką sielą turinčių kalvių, suvirintojų, dizainerių grupė, kurie bendromis pastangomis gali sukurti vienetinius, unikalius gaminius. Tai gali būti interjero ir eksterjero įvairios detalės, skulptūros, dovanos ir kiti įvairūs gaminiai. Keleto įmonėje dirbančių meninkų darbų galite pažiūrėti čia.